Ogłoszenie

UWAGA! 1*- Dodaliśmy kategorię WYKŁADY, oraz KAZANIA życzymy miłego słuchania 2 -Dodaliśmy do forum kategorię świadectw z Misji z Krzyża Wielkopolskiego 2015 3 - ZAPRASZAMY DO DZIELENIA SIĘ ŚWIADECTWAMI

#1 2015-08-01 10:50:15

 Salvaste

Administrator

6879172
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 101
Punktów :   
Kościół: Zielonoświątkowy

Z pamiętnika Krasnoluda

Początki

Roku pańskiego 2007, wraz z moimi towarzyszami wyruszyłem w podróż mojego życia. Wszyscy byliśmy zmotywowani i pełni entuzjazmu. Początkowo było nas sześciu, na pewno zwyciężymy!

Roku pańskiego 2008, gdzieś porą wczesnojesienną, zostało nas tylko czterech. W roku 2009 trzech starych towarzyszy, co w zielonym kościele schron swój znaleźli. Na szczęście dołączają nowe żądne walki krasnoludy.

Roku Pańskiego 2009, pierwszą ofensywę w mieście Żyrardów przeprowadziliśmy, niestety kiepskie dowodzenie, brak koordynacji, wielu rządzących doprowadziło do jej całkowitej klęski.

Roku Pańskiego 2010, nasze szeregi zasiliła nowa świeża krew, wielu młodych i dzielnych wojowników. Rozpoczęła się druga ofensywa na Żyrardów. Wielu nasz Pan wtedy uwolnił z niewoli. Bój był zacięty, pot, krew i łzy, wiele ich wylanych zostało. Niemniej, zwycięstwo w walce niebiosa nam dały.

W latach Pańskich odbyły się kolejne ofensywy 2011 Żyrardów, wielce udana, 2012 pierwsza w Krzyżu Wielkopolskim, co krasnolud Robert wraz ze swoją małżonką przyszłą, jeszcze wtedy Jagodą, w boju dzielnie zasłynęli. 2013 Krzyska, w której wielu poważnie ranionymi zostali. Wtedy właśnie ogrom walecznych wojów do bitki z mocami ciemności się zniechęcili. Każda z tych wojen owoc wielki przyniosła, na pierwszej dzielna krasnoludzka fechtmistrzyni się od świata odłączyła, do umarłych wstępując - Martą zwana była. Podczas drugiej, głębie krasnoludzkie odnawiane były, w gry sportowe ze światem rywalizacje żeśmy prowadzili, w mieście popłoch siejąc. Czas był to wspaniały, wiele dał każdemu, dzięki najmłodszym wielu od świata się wtedy odłączyło.

Roku Pańskiego 2014 działania wojenne w miejscowości Krzyż, jakieś elfy Żyrardowskie prowadziły, dlatego wyniki tej bitki mi znane nie są.

Roku Pańskiego 2015 w miejscowości Krzyż Wielkopolski do boju ponownie krasnoludy stanęły, niestety od pierwszej bitki wielu poginęło, kilku zasnęło, straty liczne ponieśliśmy. Krasnoludy Drugi, Patryk, Samanta i Wojciech od początku tylko się ostali, chodź Drugi dopiero od 2010, do szeregów wstąpił. Niemniej ofensywę za udaną uznać można. Wielu nowych wojowników do boju z naszego rejonu przystąpiło. Walka zacięta była, ale sukces odniesiony został, cel zamierzony zrealizowany, nowe forty i twierdze wroga zdobyte. Choć potoki krwi strumieniami się lały, zmęczenie i pot utrapienie przynosiły, palące słonce siły jak cebula z rany wyciągały. Dzielni w walce, mężni w boju, chodź niedoświadczeni to sprawie oddani, serca waleczne, w boju wytrwali, takich wojów szuka nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus. Dlatego dziękujemy każdemu oddanemu sprawie, walczącemu krasnoludowi, który walczy z nami.


Albowiem mowa o Krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną lecz dla tych,
którzy dostępują zbawienia jest mocą Bożą.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jamal Murray, RFA zdjęcia online golden retriever schronisko świnka morska teddy hodowla