Umarli dla świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA! 1*- Dodaliśmy kategorię WYKŁADY, oraz KAZANIA życzymy miłego słuchania 2 -Dodaliśmy do forum kategorię świadectw z Misji z Krzyża Wielkopolskiego 2015 3 - ZAPRASZAMY DO DZIELENIA SIĘ ŚWIADECTWAMI

#1 2010-07-25 16:34:25

 Drugi_

Moderator

1964389
Skąd: Mrągowo
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 30
Punktów :   
Kościół: Zielonoświątkowy

młodzieżówka z Mrągowa

Uprzedzając pytania: Zbór Zielonoświątkowy w Mrągowie trzyma się naprawdę świetnie i właśnie przeżywa wzmożony okres rozwoju. Zawsze(dzisiaj też) kiedy jestem w swoim rodzinnym zborze to z nabożeństw wychodzę bardzo zbudowany.

Mimo to jest pewna sprawa, która wymaga modlitwy. Prosi o to siostra Agnieszka z Mrągowa, która zajmuje się ogólnie młodzieżówką nie tylko w naszym zborze. Chodzi o przebudzenie wśród obecnej 'młodzieży' w Mrągowie i to nie tylko tej z naszej społeczności, chociaż przede wszystkim. Nawet jeśli ktoś jest wśród naprawdę wierzących od urodzenia to musi mieć w swoim życiu moment nawrócenia, w którym zdecyduje się oddać całe swoje życie Bogu, a tego najwyraźniej u nas brakuje u dzieciaków.
Dlatego prosimy o modlitwę za młodych ludzi w Mrągowie, także z naszego zboru, aby otwierali swoje serca na Boga, aby chcieli Mu oddać swoje życia i stać się Jego uczniami.

(Poza tym myślę, że dobrą rzeczą byłyby takie modlitwy o młodzież także w innych miejscach w Polsce. ZBYT WIELE słyszy się o odpadających od Boga osobach i rozpadających grupach młodzieży, a tu chodzi w końcu oprzyszłość nie tylko kraju ale także Kościoła)


GRINGO ! ! !

Offline

 

#2 2010-07-25 17:41:30

 Luke :)

Zaprawiony w boju

7675007
Skąd: Wiskitki / Boża Wola
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 65
Punktów :   
Kościół: Wolnych Chrześcijan
WWW

Re: młodzieżówka z Mrągowa

Drugi_ napisał:

(Poza tym myślę, że dobrą rzeczą byłyby takie modlitwy o młodzież także w innych miejscach w Polsce. ZBYT WIELE słyszy się o odpadających od Boga osobach i rozpadających grupach młodzieży, a tu chodzi w końcu oprzyszłość nie tylko kraju ale także Kościoła)

Warto się modlić o zbory  i o młodzieżowe spotkania w Polsce, o Boże Dzieci , bo są trudne czasy. Trzeba walczyć



ZACHĘCAM DO MODLITWY O NASZE WSZYSTKIE ZBORY W POLSCE  I O MŁODZIEŻ 


JA BĘDĘ SIĘ MODLIŁ

Ostatnio edytowany przez Luke :) (2010-08-07 20:53:19)


Czujniej niż wszystkiego innego strzeż swego serca,bo z niego tryska źródło życia !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl