Ogłoszenie

UWAGA! 1*- Dodaliśmy kategorię WYKŁADY, oraz KAZANIA życzymy miłego słuchania 2 -Dodaliśmy do forum kategorię świadectw z Misji z Krzyża Wielkopolskiego 2015 3 - ZAPRASZAMY DO DZIELENIA SIĘ ŚWIADECTWAMI

#1 2011-01-19 13:52:59

 ewelina_zyrardow

Zaprawiony w boju

8669413
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 56
Punktów :   
WWW

modlitwa o uzdrowienie

to znowu ja pisze, teraz  chodzi tu o mnie samą, proszę o modlitwę, ponieważ mam poważne problemy z korzeniem jednego zęba, ząb jest zdrowy ale coś się z korzenie m dzieje, sprawa jest o tyle poważna ze skończy się z pewnością zabiegiem u chirurga dość poważnym nawet z narkoza, w sumie to nawet nie wiem czy on się tego podejmie, we wtorek idę na konsultacje, jeśli odmówi to nie wiem co zrobię będę musiała po warszawie jeździć i szukać lekarza, czy co, bardzo się boje i już tak płakałam i modliłam się,... nie wiem czy moja wiara jest tak mała aby Bóg mnie uzdrowił...to może się źle bardzo skończyć jeśli nie zostanie wyleczone bo może być zapalenie duże i mogę stracić z tego względu kilka zębów nawet zdrowych


'Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra.'
Izaj. 54:17

Offline

 

#2 2011-01-24 11:55:19

 ewelina_zyrardow

Zaprawiony w boju

8669413
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: modlitwa o uzdrowienie

dziękuje że można na ciebie liczyć ;]


'Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra.'
Izaj. 54:17

Offline

 

#3 2011-01-25 18:03:41

 ewelina_zyrardow

Zaprawiony w boju

8669413
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: modlitwa o uzdrowienie

dziś byłam u chirurga i tu się tak ucieszyłam,,chwała Bogu bo z tym zębem jest ok, zdrowy korzeń ! tylko mam traki przerost dziąsła który muszę płukać itd bo to od aparatu, dziękuje tym którzy się modlili


'Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra.'
Izaj. 54:17

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl