Umarli dla świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA! 1*- Dodaliśmy kategorię WYKŁADY, oraz KAZANIA życzymy miłego słuchania 2 -Dodaliśmy do forum kategorię świadectw z Misji z Krzyża Wielkopolskiego 2015 3 - ZAPRASZAMY DO DZIELENIA SIĘ ŚWIADECTWAMI

#1 2010-07-31 10:38:43

rudzielec

Weteran

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 81
Punktów :   

Madzia z Nowej Soli

Bedac na misji rok temu poznalam wspaniale mlode malzenstwo : Bartka i Madzie z Nowej Soli.Ludzie na prawde rozkochani w Panu .Przechodza trudny  czas .U Madzi zdiagnozowano raka tarczycy.Przeszla juz ciezka operacje a teraz bedzie poddawana chemii . Jest w szpitalu.
Jej maz napisal do mnie , bym przekazala braciom prosbe o modlitwe .
Modlmy sie ,by nie bylo przerzutów,by Madzia dobrze zniosla ta chemie . Madzia ma rowniez cukrzyce -i o to sie modlmy.
A tak ode mnie : wiem,ze maja bardzo bardzo ciezka sytuacje jesli chodzi o prace i srodki materialne -i to zaniesmy przed oblicze Pana.On moze .
Pozdrawiam .

Offline

 

#2 2010-07-31 13:49:35

 yaro

Nowy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1
Punktów :   
Kościół: Zielonoświątkowy

Re: Madzia z Nowej Soli

Niech Pan Bóg prowadzi Bartka i Madzię, w tej trudnej chwili dla nich. Przyłączam się do modlitwy.

Offline

 

#3 2010-08-01 08:57:51

 Salvaste

Administrator

6879172
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 101
Punktów :   
Kościół: Zielonoświątkowy

Re: Madzia z Nowej Soli

będziemy się modlić!


Albowiem mowa o Krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną lecz dla tych,
którzy dostępują zbawienia jest mocą Bożą.

Offline

 

#4 2010-08-22 16:06:43

rudzielec

Weteran

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 81
Punktów :   

Re: Madzia z Nowej Soli

No wiec tak .Madzia pobyt w szpitalu zniosla dobrze po czym wrocila do domku .Wyniki badan wyszly złe  i musiala chyba po okolo tygodniu wrocic do szpitala na kolejne badania .Lecz tym razem wracala z radosna nowina -badania wyszly dobrze ,przerzutów brak ))))))))))))) Czy nasz Bog nie jest cudowny? Pozostaje tylko Mu ufac ze rak juz nie wroci )) Dziekuje za modlitwy .Chwala Bogu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzdjęcia online golden retriever schronisko świnka morska teddy hodowla